buty Adidas NMD
na topie, sport i fitness

Nowoczesne technologie w butach Adidas NMD dla max komfortu Twojej stopy

Są marki, które słyną z tego, że ich produkty są w stanie spełnić potrzeby każdego klienta. Do tego typu producentów zaliczyć można firmę Adidas, która od wielu lat oferuje wysokiej jakości, komfortowe obuwie sportowe. Wśród modeli znaleźć można model NMD. Jakie technologie w nich zastosowano, że są tak wygodne? Tego dowiesz się z lektury poniższego artykułu.

Adidas NMD

Marka Adidas ma w swojej ofercie wiele modeli obuwia sportowego. Okazuje się jednak, że oprócz butów do uprawiania sportów, w swoim asortymencie mają też opcję dla osób aktywnych, ale nie fizycznie, a raczej w metaforycznym tego słowa ujęciu. Adidas NMD to obuwie dla ludzi młodych, które codziennie przemierzają miejskie ulice w poszukiwaniu siebie, realizując swoje pasje, spełniając marzenia i będąc w ruchu, ciągłym rozwoju.

Twórcy zależało na tym, by stworzyć model butów dla współczesnych nomadów. Skrót NMD nawiązuje właśnie do nich. Nazwa wzięła się od francuskiego „nomade”, co znaczy „wędrujący w poszukiwaniu pastwisk”. Dzisiaj jednak nomad to przede wszystkim człowiek, który pokonuje przestrzeń miejską, aby znaleźć siebie i swoje miejsce na ziemi. Do tego potrzebne jest mu komfortowe obuwie, aby móc stąpać pewnym krokiem.

Charakterystyka butów Adidas Nomad

Przy projektowaniu modelu Adidas NMD wykorzystano cechy trzech flagowych modeli marki: Micropacer, Rising Star, Boston Star. Dzięki temu łączy w sobie zarówno klasyczne wzornictwo, jak i nowoczesne rozwiązania. To, co ucieszy każdego, kto poszukuje dla siebie idealnych sneakersów do noszenia na co dzień, to mnogość kolorów. Dzięki temu można wybrać zarówno klasyczną, „bezpieczną” czerń lub biel, jak i eksperymentować z modą, stawiając na pastelowe lub jaskrawe kolory. Gdzie ich szukać?

Buty Adidas NMD kupić można stacjonarnie, a także w Internecie. Warto szukać ich na stronach typu domodi.pl/buty/buty-damskie/buty-sportowe-damskie/adidas-nmd, gdzie zobaczyć można i porównać asortyment dostępny w wielu sklepach internetowych. W prosty sposób można je zestawić ze sobą i wybrać najkorzystniejszą opcję.

Nowoczesne technologie w butach Adidas NMD

Buty Adidas Nomad to nie tylko modne obuwie, stylistycznie nawiązujące do klasyków marki, ale przede wszystkim buty, które mają dawać komfort w noszeniu. Możliwe jest to dzięki nowoczesnych technologiom, jakie w nich zastosowano.

Cholewka butów uszyta jest z elastycznej siateczki z materiału Primeknit, która idealnie dopasowuje się do stopy. Jest bezszwowa, konstrukcyjnie przypomina skarpetkę. Gwarantuje uczucie komfortu, cyrkulację powietrza, nie powoduje otarć.

Gumowa podeszwa wykonana w technologii Boost i piankowe wstawki w podeszwie środkowej zapobiegają zmęczeniu stóp. To świetna amortyzacja, dzięki której nie należy się obawiać kontuzji.

Bez wątpienia ten model butów sportowych marki Adidas jest tym, co warto mieć w swojej garderobie, zwłaszcza jak jest się aktywną osobą. Nie tylko uprawia się sporty, ale przede wszystkim spędza się wiele czasu poza domem, załatwiając wiele spraw, spotykając się ze znajomymi, realizując swoje pasje i rozwijając się w nowych dziedzinach życia.

poprzedni artykuł następny artykuł

podobne artykuły o modzie

brak komentarzy

zostaw komentarz