kobieta z zakupami
porady urodowe

Wyprzedaże znanych marek – gdzie szukać dobrych cen markowej odzieży?

Każdy z nas chce nosić modne, markowe ubrania, ale nie wydawać na nie majątku. Na szczęście dzisiaj jest to możliwe. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać informacji o promocjach oraz wyprzedażach i korzystać z tego typu ofert. Skoro można „upolować” coś taniej, to po co przepłacać?

Kody rabatowe – sposób na obniżenie ceny

Najpopularniejszym sposobem na zakup markowych ubrań w niższych cenach są oczywiście wszelkie kody rabatowe. Często podczas składania zamówienia online widzimy okienko, w którym można wpisać numer lub hasło i tym samym obniżyć wartość zakupów. Niestety nie zawsze wiemy, gdzie można zdobyć tego typu kod. Na szczęście są strony, takie jak kody-rabatowe.domodi.pl, na których w jednym miejscu zgromadzone są aktualne promocyjne kody różnych marek – na całą ich ofertę lub wybrany asortyment.

zobacz także:  Szary to też kolor - moje wybory kolorystyczne

Na tego typu kody można liczyć również rejestrując się na stronach sklepów oferujących towar danego producenta. Bardzo często za samo podanie danych, które jest wręcz niezbędne podczas składania pierwszego zamówienia, możemy liczyć na upust.

Niektóre marki odzieżowe, a także portale internetowe, które dystrybuują ich produkty, umożliwiają zapisanie się do Newslettera. To nic innego jak wyrażenie chęci na otrzymywanie na skrzynkę e-mail, czy jako wiadomość SMS, informacji o nowych kolekcjach, wyprzedażach, promocjach. Zdarza się, że za zapisanie się na Newsletter otrzymuje się kod rabatowy do wykorzystania podczas zakupów.

Kody rabatowe zdobyć można również obserwując marki odzieżowe na ich kontach w social mediach, takich jak Facebook, Instagram, czy Twitter. Zdarza się, że obowiązują tylko w konkretnych godzinach, albo są limitowane – na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy.

zobacz także:  Butiki z sukienkami online, urzekną i doradzą!

Kupony rabatowe – zapłać mniej za zakup odzieży

Obniżyć cenę zakupów odzieży pomóc mogą również kupny rabatowe, które czasami dołączane są do czasopism dla kobiet. Kupując gazetę można liczyć na zniżkę do konkretnej marki, a w niektórych wypadkach ma się wręcz całą listę najróżniejszych sklepów, w których za okazaniem kartonika wyciętego ze stron czasopisma, można liczyć na obniżkę.

Zdarza się, że zamawiając pierwszy raz poprzez dany portal lub sklep internetowy, płacimy pełną kwotę, ale w przesyłce, którą otrzymujemy z zamówionymi ubraniami, znajduje się kupon z kodem rabatowym obniżającym wartość naszego kolejnego zamówienia.

Innym sposobem na zdobycie zniżki do sklepu danej marki odzieżowej, jest zainstalowanie na telefonie komórkowym jego aplikacji. Raz na jakiś czas za samo jej posiadanie można liczyć na obniżki cen, czy oferty dedykowane tylko dla klientów lojalnościowych. Wtedy na ekranie wyświetlamy specjalny kupon i możemy zapłacić mniej za zakupy.

zobacz także:  5 letnich trendów, które podbiją światowe ulice

Wyprzedaże znanych marek

W Internecie znajdziemy również strony, na których znajduje się asortyment znanych marek w znacznie niższych cenach. Są to z reguły outlety, ale również prywatne kluby zakupowe oferujące swoim członkom zakup produktów znanych producentów za kwoty nawet do 70% niższe niż w zwykłych sklepach. Oferty takie z reguły są ograniczone czasowo i ilościowo, ale można na nich „upolować” markowe rzeczy w znacznie obniżonych cenach.

Jak widać, są sposoby na to, by znaleźć markową odzież w atrakcyjnych cenach. Szukając promocji w Internecie można natrafić na duże przeceny. Dzięki kodom rabatowym można kupić modne ubrania za bezcen.

poprzedni artykuł następny artykuł

podobne artykuły o modzie

1 komentarz

  • odpowiedz bartez 29 września 2019 at 17:26

    najlepiej szukać w Internecie, co chwilę pojawiają się nowe sklepy internetowe, wyprzedaże, kody rabatowe, promocje. Wcale nie trzeba długo szukać, żeby trafić na super wyprzedaż do -70 czy 80%. Opróćz tego są porównywarki cen i fanpage, które warto śledzić

  • zostaw komentarz