Temat

pepitka wzór

 • Szal w kratę
  must have - pepitka

  Najnowsze trendy z kratką w tle

  Pepitka nie zawsze musi być taka sama. Ostatnim hitem jest ten wzór w wersji czarno-czarnej. Tak, tak. To nie pomyłka. Kolor różni się tylko przeplatającym się materiałem…. Zachowajmy tylko umiar i zwróćmy uwagę na to, żeby wszystko miało ten sam wzór. Takie skakanie po rozmiarze pepitki może nam nie wyjść na dobre.   Torebki Tutaj ilość fasonów jest nieskończona….

 • Kratka stylizacja
  must have - pepitka

  Światowe gwiazdy, które lubią kratkę

  Niektóre gwiazdy pracują więc nad własnymi kolekcjami i często pojawia się w nich motyw pepitki. Jak ten wzór promują światowe sławy?… Miała na sobie kostium cały w pepitkę, do tego kapelusz, również w tym wzorze, szpilki – wiadomo i torebkę. Nawet na nodze miała namalowany (?) motyw kurzej łapki….

 • Nowoczesna pepitka
  must have - pepitka

  Nowy image ulubionego wzoru Coco Chanel

  Czerwona pepitka? Coco Chanel chyba nie byłaby szczęśliwa widząc profanację jej ulubionego wzoru. Jak pepitkę wykorzystuje się dziś? • Czym jest pepitka?… Poza tym dobrze widziany do tego wzoru jest kolor niebieski i czerwony. Pepitka – na jaką okazję? Dawniej pepitka była kojarzona z niezwykłą elegancją, luksusem, dobrym gustem. Noszono ją tylko na wyjątkowe okazje, ważne spotkania, bale itp….