Kobieta pielęgnuje usta
biznes, na topie

Popularne blogi urodowe. Top 9


Interesujesz się pielęgnacją urody? Masz problemy zdrowotne i szukasz rozwiązań, które pozwolą je rozwiązać? Przedstawiamy ranking 9 najpopularniejszych blogów o urodzie. Znajdziecie tam odpowiedź na nurtujące pytania, podpowiedzi odnośnie doboru kosmetyków oraz sposobów pielęgnacji ciała.

1. Alina Rose

Alina (alinarose.pl), promuje różne rozwiązania dotyczące dbania o urodę. Zarówno naturalne kosmetyki, które można wykonać samemu, jak i te, które zakupimy w aptece lub w drogerii. Zachwycająca brunetka, absolwentka grafiki ASP w Krakowie, podczas studiów założyła bloga i od tamtej pory stara się przekazać zainteresowanym swoją wiedzę. Pod każdym wpisem, zobaczymy wiele komentarzy z pytaniami o pielęgnacje ciała i wnikliwe odpowiedzi lub kolejne teksty dotyczące poruszanych tematów.
Informacje dodawane są również na www.facebook.com/AlinaRose-114944968573876/?ref=hl oraz www.instagram.com/alinaroseblog.

Alina Rose blog urodowy

2. Anwen

Popularna blogerka opisuje na swoim blogu (anwen.pl), metody pielęgnacji włosów. Testuje kosmetyki,proponuje naturalne rozwiązania. Wydała książkę pod tytułem: ,, Jak dbać o włosy”, ma wielu fanów, którzy śledzą jej każdy wpis. Na swoim blogu omawia wiele zagadnień, takich jak: problemy związane z włosami, pielęgnacja, omawia składniki kosmetyczne, fryzury kosmetyki. Posiada sklep internetowy, gdzie można zakupić stworzoną przez nią linię kosmetyków. Jej wpisy możemy śledzić za pomocą Facebooka: www.facebook.com/anwena?fref=ts oraz na Instagramie: www.instagram.com/anwenblog.

Anwen blog urodowy

3. Kosmetyczna-hedonistka

Początkowo na blogu (kosmetyczna-hedonistka.blogspot.com) pojawiają się wpisy z recenzjami testowanych kosmetyków. Autorka szczególną wagę przykłada do artykułów poświęconych pielęgnacji włosów, stopniowo rozszerzę tematykę. Obserwatorzy podziwiają piękne i zadbane włosy właścicielki. Ich wspaniały wygląd, pokazuje, że testowane terapie/kosmetyki są skuteczne. Polecamy śledzenie wpisów również na Facebooku: www.facebook.com/Hedonistka i Instangramie: www.instagram.com/kosmetycznahedonistka.

Kosmetyczna Hedonistka blog urodzowy

4. Idalia

Autorką bloga jest Magda (idaliastyle.pl), interesująca się zdrowym, świadomym odżywaniem, uwielbia wegetariańskie posiłki oraz relaksujące spacery. Bloga prowadzi od 2011 roku. Początkowa tematyka dotyczyła urody, stopniowo ewoluowała i pojawiły się tematy dotyczące styl życia,diety, spędzania czasu wolnego itd. Na Instagramie (www.instagram.com/idaliastyle) jest obserwowana jest przez 9.955 osób, a na Facebooku (www.facebook.com/idaliastyle) przez 9.075.

Idalia Style blog urodowy

5. Beautyicon

Autorka (beautyicon.pl) porusza zróżnicowane tematy dotyczące nie tylko testów kosmetyków, ich recenzji. Na blogu znajdziemy teksty lifestylowe, o różnego typu wydarzeniach związanych z branżą, gadżetach, zakupach. Każdy z nas może znaleźć tam potrzebną dla siebie informację. Pomaga znaleźć sposoby, na zdrowe poprawienie urody w krótkim czasie.
Obecna w mediach, tworzy ciekawe projekty, współpracując z firmami branży modowej i nie tylko.
Obserwowana na Facebooku(www.facebook.com/BeautyIconPL) przez 15.035 osób.

Beautyicon blog urodowy

6. AlterEgoBlog

Paulina (alteregoblog.pl) porusza tematy związane z pielęgnacją. Doradzi jak zadbać o włosy, skórę, paznokcie. Na blogu znajdziecie też informacje o makijażu oraz recenzje kosmetyków. Dowiemy się jakich rozwiązań unikać, by wyglądać kusząco i zdrowo. Recenzje kosmetyków ułatwią zakupy. Obserwowana na Instagramie (www.instagram.com/alteregoblog) przez 3.118 osób, a na Facebooku (https://www.facebook.com/Alteregoblogpl-438022346290459) przez 3.508.

Alter Ego blog urodowy

7.Lusterko

Blog (lusterko.net) został założony w 2011 roku, popularny również ze względu na coroczne rankingi kosmetyczne. Autorka publikuje również swoje teksty, ma wielu czytelników, którzy z zainteresowaniem śledzą jej konta na portalach społecznościowych. Skupia się na zróżnicowanej tematyce, znajdziemy tu informację zarówno o kosmetykach,książkach, podróżach. Na Facebooku (https://pl-pl.facebook.com/lusterkoblog) obserwuje go 1.791 użytkowników a na Instagramie (www.instagram.com/martamardyla) 1.855.

Lusterko blog urodowy

8. BlondHairCare

Natalia Pawłowska (blondhaircare.com) zainteresowała się tematyką wpływu zdrowego odżywania na wygląd, ze względu na własne problemy zdrowotne takie jak: słaba odporność, łamiące się włosy, sucha skóra itp. Zmieniła sposób żywienia, zaczęła poświęcać pielęgnacji działa więcej uwagi i zainteresowania. Opisuje wszelkie spostrzeżenia, jednocześnie zaznaczając, że każdy organizm działa inaczej i trzeba mieć to na uwadze. Wydała książkę pt.: ,, Pielęgnacja włosów suchych, porowatych i zniszczonych”. Ciągle rozwija tematykę swoich wpisów, skupiając się zarówno na wystroju wnętrz, kuchni, jak i na tematyce lifestylowej. Wpisy autorki znajdziemy również na Facebooku (www.facebook.com/BlondHairCare), który obserwowany jest przez 17.311 osób.

Blond Hair Care blog urodowy

9. Basia Moter

Basia (basiasmoter.pl) publikuje na swoim blogu porady zdrowotne oraz urodowe, recenzje kosmetyków wpisy dotyczące wydarzeń kulturalnych na które warto się wybrać. Śledzona na Instagramie (/www.instagram.com/basiasmoter) przez ponad 61.000 użytkowników a na Facebooku (www.facebook.com/basiasmoterblog) przez 12.335.

Basia Moter blog urodowy

poprzedni artykuł następny artykuł

podobne artykuły o modzie

brak komentarzy

zostaw komentarz