Finezyjne upięcie włosów
porady urodowe

Dlaczego warto rezerwować wizytę u fryzjera przez internet?

Zbliża się ważne spotkanie, niespodziewany wyjazd lub elegancka uroczystość, a telefon u fryzjera milczy? Taka sytuacja może zdarzyć się każdej kobiecie, która chce dobrze wyglądać i potrzebuje szybko umówić się na wizytę w salonie fryzjerskim. Zdarza się, że natłok pracy powoduje, że trudno dodzwonić się do salonu, a później okazuje się, że najbliższe pasujące nam terminy są już zajęte. Co zrobić w takiej sytuacji? Nie trzeba załamywać rąk. Profesjonalne salony fryzjerskie, jak np. sieć Jean Louis David wprowadziły możliwość rezerwacji wizyt on-line. Przy pomocy kilku kliknięć można uzyskać dostęp do grafiku fryzjerów i umówić się w dowolnym momencie.

Internet zrewolucjonizował nie tylko handel, ale także usługi. Dziś trudno wyobrazić sobie rzeczywistość bez możliwości zrobienia zakupów bez wychodzenia z domu czy rezerwacji biletów do kina on-line. Od pewnego czasu umówienie wizyty przez internet oferują także nowoczesne salony fryzjerskie francuskiej marki Jean Louis David. Dzięki praktycznej funkcjonalności klientki nie tylko oszczędzają czas, ale mają także większą swobodę w umówieniu dogodnego terminu. Salony fryzjerskie wyszły naprzeciw potrzebom klientek, których tempo życia powoduje, że w natłoku codziennych spraw, łatwo zapomnieć o umówieniu się do fryzjera z odpowiednim wyprzedzeniem. Jednocześnie dużo szybsze i sprawniejsze jest załatwienie takiej sprawy on-line, podobnie jak w przypadku umawiania wizyt lekarskich. Można zrobić to bez konieczności wyszukiwania numeru telefonu do salonu i zbędnego oczekiwania na połączenie.

Jak działa system do rezerwacji on-line u fryzjera?

Fryzjer dostępny on-line to nowość na polskim rynku i ukłon w stronę klientów. By umówić się do salonu fryzjerskiego Jean Louis David bez wychodzenia z domu, wystarczy skorzystać systemu do zapisów on-line dostępnego tutaj: https://salony-jeanlouisdavid.pl/rezerwacje. Rezerwacja wizyty u fryzjera jest intuicyjna i wymaga zaledwie kilku kliknięć. W pierwszej kolejności należy wybrać miasto, następnie salon oraz usługę. W tym miejscu można też zapoznać się z cennikiem, dzięki czemu klient od razu wie, ile zapłaci. Kolejny krok to zaznaczenie daty i godziny wizyty z dostępnego grafiku. Na koniec wystarczy zostawić numer telefonu i gotowe. Rezerwacja trwa zaledwie kilka minut, a jej potwierdzeniem jest SMS. By uniknąć pomyłki i przypadkowego pominięcia wizyty, na dzień przed umówionym terminem, na telefon przychodzi jeszcze jedna wiadomość z powiadomieniem. Czasem zdarza się tak, że umówioną wcześniej wizytę trzeba odwołać w ostatnim momencie i zmienić jej termin, co również umożliwiają zapisy on-line.

Do dobrego fryzjera umówisz się online

To jednak nie koniec udogodnień. System do rezerwacji on-line wizyt u fryzjera jest dostępny przez siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Oznacza to, że na strzyżenie lub każdą inną usługę w salonie można umówić się nawet wtedy, gdy jest on zamknięty, co jest niemożliwe w przypadku rezerwacji przez telefon. Z grafiku on-line można korzystać z dowolnego urządzenia połączonego z internetem, takiego jak: laptop, smartfon czy tablet, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by umówić wizytę podczas jazdy autobusem, w nocy czy w przerwie na kawę.

Przekręcone nazwisko? Nie u fryzjera online!

Umawianie się do fryzjera przez telefon bywa kłopotliwe także z powodu możliwości wystąpienia pomyłki. Podczas gdy w salonie odbywają się różne zabiegi, włączone są suszarki do włosów, fryzjer może źle usłyszeć przekazane nazwisko, a nawet proponowaną datę wizyty i wpisać je błędnie do kalendarza. W takiej sytuacji klientka, która przychodzi do salonu w nieodpowiednim terminie, nie tylko traci swój czas i pieniądze na niepotrzebny dojazd, ale musi ponownie czekać na umówienie kolejnej wizyty. Taka sytuacja nie ma miejsca w przypadku rezerwacji on-line. Jeśli nawet dojdzie do pomyłki, można szybko wychwycić ją po otrzymaniu powiadomienia SMS-em.

Rezerwacja fryzjera online szybko i wygodnie

Zapisy do fryzjera on-line są szczególnie wygodne, gdy zachodzi potrzeba umówienia się z dużym wyprzedzeniem. Najczęściej dotyczy to ułożenia fryzury wieczorowej na ważne wydarzenie, takie jak ślub, duża impreza lub uroczyste przyjęcie. W takiej sytuacji warto umówić się do stylisty z przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem, co najlepiej zrobić przy pomocy systemu do rezerwacji przez internet. Mając podgląd całego grafiku fryzjerów, wystarczy wybrać dowolny termin i najbardziej dogodną porę, co pomoże uniknąć ryzyka braku wolnych terminów i stresu związanego z umawianiem się w ostatnim momencie. Ponadto podgląd grafiku fryzjera on-line pomaga także w zapisaniu się do najbardziej obleganych salonów i stylistów. Zdarza się bowiem, że klientki zmieniają plany i wypisują się zwalniając termin. By uzyskać taką informację, nie trzeba dzwonić i dopytywać o umówienie wizyty w salonie, wystarczy przy pomocy kilku kliknięć sprawdzić grafik i zarezerwować wizytę.

Dodatkowe korzyści

Bez wychodzenia z domu można także szybko założyć kartę stałego klienta Jean Louis David, dzięki której po każdej usłudze gromadzone są punkty, uprawniające do rabatu. Za samo założenie karty salon oferuje 100 punktów oraz 20 proc. zniżki na kolejne strzyżenie. Rezerwacja wizyty on-linie nie jest jedyną możliwością zapisania się do fryzjera w salonie Jean Louis David. Na wizytę wciąż można zapisywać się telefonicznie lub odwiedzając salon osobiście. Tę tradycyjną metodą mogą szczególnie chwalić sobie panie, które wolą wcześniej poznać stylistę i zobaczyć, jak salon prezentuje się na żywo.

poprzedni artykuł następny artykuł

podobne artykuły o modzie

brak komentarzy

zostaw komentarz