Pędzle do makijażu
na topie, porady urodowe

Polskie youtuberki urodowe- które vlogi warto śledzić?

Interesujesz się kosmetykami, dbasz o urodę, ale nudzi Cię czytanie artykułów i mimo, wykonywania opisanych działań krok po kroku wymarzony makijaż i tak się nie udaje. Koniecznie zapoznaj się z kanałami 4 najpopularniejszych youtuberek. Dzięki szczegółowym filmikom, dowiesz się jak perfekcyjnie wykonać makijaż, bez obaw, że coś pominiesz lub zrobisz źle.

1. Red Lipstick Monster

Ewa Grzelakowska- Kostoglu założyła swój kanał kilka lat temu, została zauważona managerów zajmujących się odkrywaniem polskich youtuberów. Została zaproszona do Londynu, aby tam uczyć się jak profesjonalnie tworzyć wideo. Skończyła Kosmetologie, na swoim kanale podejmuje głównie wątki dotyczące dbania o urodę. Stworzyła podręcznik pt.: ,,Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu”. Posiada 1.051.117 subskrybentów, ponad 188 milionów wyświetleń. Możemy ją również znaleźć na Instagramie (www.instagram.com/redlipstickmonster) oraz Facebooku (www.facebook.com/RedLipstickMonster).

2. Katosu

Katarzyna Gajewska prowadzi vloga, który wyjaśnia jak najlepiej dbać o cerę i dobrać do niej odpowiednie kosmetyki, makijaż. Wydała książkę pt.: ,,Makijaż z Katosu”. Jej kanał śledzi 195.869 subskrybentów, ponad 31 milionów wyświetleń. Znajdziemy ją na Facebooku (www.facebook.com/KatOsu-193356810711045) oraz na Instagramie

3. Susz

Weronika prowadzi swojego vloga od ponad 8 lat. Oglądając umieszczane przez nią filmiki, znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań dotyczących dbania o urodę.
Jak za pomocą naturalnych kosmetyków zadbać o swoją urodę, jak nie przepłacać wybierając tanie, ale dobre produkty polskich firm. Śledząc jej vloga, zobaczymy testy, rankingi produktów, porady dotyczące zdrowego i aktywnego trybu życia. Stale poszerza ich tematykę, która trafia do różnego typu odbiorców. Jej filmiki miały ponad 100 milionów wyświetleń zaś kanał subskrybuje ponad 209 tysięcy osób. Jej wpisy znajdziemy na Facebooku (www.facebook.com/szusz1313/?ref=tn_tnmn) oraz na Instagramie (www.instagram.com/szusz1313).

4. Panna Joanna

Joanna Cymbalista autorka zarówno vloga jak i książki ,,Sekrety Piękna”.
Jej vlog subskrybuje ponad 240 tysięcy osób, książka również cieszy się ogromną popularnością i chętnie jest wybierana przez czytelniczki, które wcześniej nie znały jej kanały na youtube.
Oprócz testów, recenzji kosmetyków, pokazuje kobietą jak być sobą, jak dobierać styl odpowiedni dla każdej z nas. Często jest to długotrwałe działanie, ale warto. Zwolenniczki jej kanału, przyznają, że pomógł im się uporać z problemami dotyczącymi cery, złych wyborów modowych, oraz kosmetycznych. Polecamy również konto na Facebooku (www.facebook.com/PannaJoannaMakeUp) oraz na Instagramie (www.instagram.com/pannajoannamakeup).

poprzedni artykuł następny artykuł

podobne artykuły o modzie

brak komentarzy

zostaw komentarz